У США сенатор, який осуджував Клінтона за секс-скандал, втратив роботу через коханку

Сенатор-республіканець допоміг чоловікові своєї коханки отримати престижну роботу в лобістській фірмі.

Сексуальний скандал поклав край політичній кар'єрі американського сенатора від штату Невада Джона Енсайна, який обіймав цю посаду 11 років і сам оголосив про відставку.

Примітно, що в 1998 році, коли розкрився роман тодішнього президента США Білла Клінтона з Монікою Левінські, Енсайн закликав главу держави піти у відставку, заявляючи, що той "втратив довіру".

Дворічний роман Енсайна з його колишньою помічницею по виборчій кампанії Синтією Хемптон завершився в 2008 році, коли про зв'язок сенатора дізнався чоловік його коханки, який займав посаду глави заступника апарату Енсайна.

11 червня 2009 чоловік Хемптон відправив телеканалу Fox News лист, в якому заявив, що сенатор Енсайн своїми діями зруйнував його життя і життя його родини. Енсайну довелося визнати факт позашлюбного зв'язку.

Сенатор-республіканець в червні 2009 року підтвердив, що допоміг чоловікові своєї коханки Дугу Хемптону отримати престижну роботу в лобістській фірмі в Неваді.

За даними ЗМІ, Хемптони вимагали від сенатора мало не мільйон доларів за мовчання про любовну інтригу. Енсайн відмовлявся, проте його сім'я, як повідомляють джерела, все ж таки виплатила Хемптонам 96 тисяч доларів.

Кілька комісій розглядали дії сенатора на предмет зловживань службовим становищем і негідного парламентарія поведінки. І Мін'юст, і Федеральна виборча комісія закрили справу, не навівши докладних пояснень.

Тепер розслідування проводить сенатський комітет з етики, який має намір з'ясувати, чи порушував Енсайн правила сенату під час зв'язку із Синтією Хемптон. Обтяжуючою обставиною є той факт, що Дуг Хемптон, по всій видимості, який знав про роман своєї дружини, займав певний час посаду заступника голови апарату сенатора.

52-річний Енсайн оголосив про відставку, не чекаючи оприлюднення результатів розслідування.

Енсайн повідомив, що направить днями лист про свою відставку голові сенату, віце-президенту США Джозефу Байдену.  У відставку Енсайн офіційно піде 3 травня 2011.

З 1995 по 1999 рік Енсайн був конгресменом, але останні десять років провів у кріслі сенатора.

Читайте також:

Сексуальний скандал у США: дружину політика ув'язнили за секс з підлітком

Берлусконі зізнався, що дав повії 45 тисяч євро - "на епілятор"

64-річний британський політик зізнався у "близьких стосунках" з дівчиною-підлітком

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: