У США сенатори закликали Помпео оприлюднити документи щодо зустрічі Трампа й Путіна

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Якщо таких документів не існує, сенатори хочуть підтвердити це.

Члени комітету Сенату США від Демократичної партії Роберт Менендес і Джанні Шахін надіслали запит держсекретарю Майку Помпео щодо надання записів перекладача та інших документів, які стосуються зустрічі Трампа й Путіна 16 липня у Гельсінкі.

Про це йдеться у листі сенаторів до Помпео.

Менендес і Шахін попросили надати "усі засекречені і незасекречені шифровки, записи перекладача та директиви».

Якщо таких документів не існує, сенатори просять підтвердити це.

Менендес і Шахін переконані, що слід перевірити цю інформацію,щоб «відповісти на будь-яку російську дезінформацію".

"Російська влада скористалася перевагою відсутності комунікації Білого дому, щоб поширити їх власні, можливо, помилкові звіти про те, що відбувалося на цій особистій зустрічі", - йдеться у листі.

Сенатори стурбовані, що Кремль може спробувати втрутитися у майбутні вибори в Конгрес.

ВідеоУ Гельсінкі президенти США і Росії обмінялися люб'язностями і не прийняли вагомих рішень

Обмін люб'язностями і не більше того – зустріч Дональда Трампа та Володимира Путіна, яку вже встигли назвати історичною, пройшла без вагомих рішень. Обидва президенти демонстрували взаєморозуміння і гармонію. Однак змінити позицію США по Криму чи Донбасу Путіну не вдалося. 

У Гельсінкі президенти США і Росії обмінялися люб'язностями і не прийняли вагомих рішень

Нагадаємо, 16 липня в Гельсінкі відбулася довгоочікувана зустріч президентів США і Росії. На прес-конференції Трамп і Путін розповіли, що говорили про Сирію, Крим, двосторонні відносини і російське втручання в американські вибори. На питання про те, чи вірить Трамп спецслужбам США, які прийшли до висновку, що Росія втрутилася в вибори, зламавши комп'ютери кандидата в президенти на виборах 2016 року Гілларі Клінтон, американський лідер сказав, що не впевнений в тому, що це справа рук Москви.

Американські політики виступ Трампа розкритикували, назвавши його "жахливим". Через добу після прес-конференції з Путіним президент США заявив, що підтримує висновки розслідування щодо втручання Росії в американські вибори.

Вибір редакції