У США шахрай обіцяв за 100 млн дол. розшифрувати для ЦРУ сигнали терористів

Співвласник компанії з розробки програмного забезпечення для комп'ютерних ігор, стверджував, що його програма читає інформацію про майбутні теракти.

ЦРУ стало жертвою шахрая, який стверджував, що він розробив програмне забезпечення, розшифровує вказівки терористам, що передаються по телеканалу Al-Jazeera. Терористи нібито ховалися по всій Америці і в 2003 році планували теракти, порівнянні за масштабами з подіями 11 вересня 2001 року.

56-річний Денніс Монтгомері з Невади, співвласник компанії з розробки програмного забезпечення для комп'ютерних ігор, стверджував, що його програма читає інформацію про міжнародні рейси до США, які повинні були стати метою нових терактів.

ЦРУ сприйняло інформацію всерйоз, співпрацювало з Монтгомері і виплачувало йому винагороду. Через "розвідданих" Монтгомері були скасовані рейси British Airways і інших авіакомпаній.

Сумніви стали з'являтися лише тоді, коли Монтгомері відмовився повідомити, як він розшифровував коди, і зажадав 100 мільйонів доларів на своє програмне забезпечення.

Френсіс Таунсенд, радник тодішнього президента США Джорджа Буша з внутрішньої безпеки, виправдовує співпрацю з Монтгомері. "Це не видавалося чимось нереальним. Ми покладалися на технічних фахівців, які говорили, можливо подібне чи ні. Ми не шкодуємо про свої дії", - заявила вона.

Читайте також:

Парламент Литви підтвердив існування секретних центрів ЦРУ в країні

Приватні охоронці Blackwater ловили для ЦРУ бойовиків

В Італії заарештували одного з найнебезпечніших босів сицилійської мафії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: