У США шалену популярність набирають кафе з безпритульними кошенятами

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Пухнастиків можна забрати назовсім, якщо піти без маленького улюбленця буде несила.

Надзвичайно швидкий та ефективний спосіб прилаштувати безпритульних котенят вигадали в Сполучених Штатах Америки. Там у Вашингтоні й Лос-Анджелесі відкрили кав'ярні, де можна провести обідню перерву в оточенні котиків, а заразом і пригледіти собі улюбленця, йдеться в сюжеті ТСН.19:30.

За вікном – натовп, що спостерігає за тими, хто спостерігає за щасливчиками всередині. З двома десятками кошенят в середмісті Вашингтона може зайти і побавитися кожен охочий, однак записуватися доведеться за тиждень. "Наша засновниця спершу відкрила котяче кафе, а потім вирішила додати соціальної нотки, зв’язалася з притулками - і тепер ми беремо звідти кошенят, аби їх можна було всиновити прямо звідси", - пояснюють у закладі.

ВідеоАмериканські заклади вигадали ефективний спосіб пошуку нового дому для бездомних кошенят

У Вашингтоні й Лос-Анджелесі відкрили кав'ярні, де можна провести обідню перерву і заодно пригледіти собі улюбленця або просто відпочити від усього в оточенні котиків.  

Американські заклади вигадали ефективний спосіб пошуку нового дому для бездомних кошенят

Відвідувачів просять роззутися та помити руки. Правила прості: не носити котиків на руках, бо вони ще не вміють стрибати, і не лякати їх. Любити можна скільки завгодно –  за 20 доларів півгодини, за 35 – понад годину. "Гроші за квитки йдуть на те, аби ми платили оренду за приміщення, добре годували і доглядали кошенят, стежили за їх здоров’ям і звичайно, робили супер-гарне приміщення для всіх, хто хоче сюди зайти!" - пояснюють працівники кафе.

Люди від ідеї в захваті: "Це дуже мило. В мене вдома три коти, я дуже люблю кошенят", "Я не можу мати котів, знімаю квартиру – і власник не дозволяє", "Я думаю про котика. Не прямо сьогодні, але точно візьму", "Це круте місце для тих, у кого немає кота - прийти і зрозуміти, чи потрібен він тобі, навчитися спілкуватися". Із початку весни з кафе забрали вже більше тисячі кошенят – з такою швидкістю їх не розбирають навіть із великих притулків. Граючись із котиками, можна замовити собі кави, чаю чи лимонаду, а от годувати їх заборонено, адже в малечі – свій раціон.

Як повідомлялося, штат Нью-Йорк став першим в Америці, який законодавчо заборонив видаляти кігті котам. "Заборонивши цю архаїчну практику, ми забезпечимо, щоб тварини більше не піддавалися цим негуманним і непотрібним процедурам", - сказав губернатор штату Ендрю Куомо, підписуючи документ. 

Кореспондент ТСН Яна Слєсарчук

Залиште свій коментар

Вибір редакції