У США шкільній вчительці вдалося зловити небезпечну акулу рекордних розмірів (фото)

Дата публікації
Поділитись:
WhatsApp
Viber

Йдеться про короткоплавцеву сіру акулу.

У США в містечку Грінвілл, штат Південна Кароліна, жінка зловила короткоплавцеву сіру акулу, яка може сягати 90 кг,  рекордного розміру.

Про це повідомляє Greenville News.

Як зазначається, 27-річна Ніккі Колуелл вчителька економіки у середній школі. Жінка має хобі рибалити і під час останнього заняття, яке було у квітні,їй вдалося зловити акулу довжиною 228 см і вагою 78,6 кг. Це сталося у 13 кілометрах від острова Едісто, розташованого в Атлантичному океані біля берегів Південної Кароліни.

"Вона не стрибала, але часто трясла головою. І коли ми затягли її до човна, вона розлютилася. Вона зламала кінець моєї вудки... Так що мені довелося трохи розібратися з цим", - розповіла дівчина.

Її вилов виявився на кілограм більшим рекорду штату. Департамент природних ресурсів Південної Кароліни за місяць офіційно визнав її рекордсменкою.

Колуелл стверджує, що захоплювалася риболовлею з дитинства під наглядом батька. За своє життя вона спіймала сотні акул найрізноманітніших видів, зокрема, 229-кілограмову акулу-молот і 129-кілограмову лимонну акулу. Дівчина поділилася, що влітку тепер мріє зловити морського окуня.

Зауважимо, що особини короткоплавцевої сірої акули досягають максимальної довжини більше 3 м, вагою до 90 кг. Проте середній розмір цієї акули близько 2 м за ваги 50-60 кг. Живиться костистою рибою, перш за все, сардиною, оселедцем, анчоусом, тунцем, скумбрією. Полює також на кальмарів, восьминогів, каракатиць і ракоподібних. Вона доволі небезпечна для людини.

Нагадаємо, біля узбережжя Бостона в США у двох рибалок під час ловлі сталася прикрість: коштовного тунця пошматувала величезна акула. Попередньо, за тунця рибалки боролися понад годину і розраховували отримати за нього близько 2,5 тисячі  доларів.

Підписуйтесь на наші канали у Telegram та Viber.

Наступна публікація