У США сім’я виявила 450 тисяч бджіл у себе вдома і спустила статок на їх вилов

У США сім’я виявила 450 тисяч бджіл у себе вдома і спустила статок на їх вилов

Фото: Pixbam

Комахи жили у будинку протягом 35 років.

Американка Сара Вівер та її чоловік виявили 450 тисяч бджіл у купленому будинку в Пенсільванії і віддали всі заощадження, щоб комах переселити. 

Про це повідомляє CNN.

За словами Вівер, колишній власник житла попередив пару про те, що в стінах будинку живуть бджоли. Однак задоволена покупкою сім'я не надала великого значення попередженню. 

"Я не думала, що це буде такою великою проблемою. Але навесні ми почали їх помічати", - сказала жінка.

Тоді пара викликала фахівця Аллана Латтанзі. Він розповів, що вже приїжджав в цей будинок чотири роки тому, але колишні господарі вважали витрати на вилов бджіл занадто великими і відмовилися від його послуг.

Спеціаліст вилучив зі стін будинку близько 450 тисяч бджіл, які жили там протягом 35 років. Загальна вартість робіт з вилову комах склала 12 тисяч доларів. Вивезені бджолині переселили на пасіку.

Нагадаємо, Ліза Ормундт з міста Декейтер, штат Джорджія, виявила у себе в будинку під стелею гігантську колонію бджіл, яка налічувала понад 100 тисяч комах. На допомогу їй прийшли професіонали, які зробили в стелі отвір і зібрали бджіл в спеціальний контейнер, щоб випустити на волю подалі від житлових будинків.

На Волині люди воюють з оп'янілими бджолами

На Волині люди воюють з оп'янілими бджолами

Повʼязані теми:

Наступна публікація