Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США скандальну росіянку Бутіну засудили до 18 місяців ув'язнення

Саме на такому терміні наполягала прокуратура.

26 квітня суд у Вашингтоні засудив росіянку Марію Бутіну до 18 місяців позбавлення волі.

Про це повідомляє The Washington Post.

Саме на такому терміні ув'язнення наполягала прокуратура. Окрім цього, суд ухвалив депортувати її до Росії після відбуття вироку.

Захист росіянки наполягав на тюремному терміні у дев'ять місяців, які вона вже провела в ув'язненні. Бутіна також попросила суд виявити поблажливість і дати їй шанс повернутися до Росії.

Як заявляла прокуратура, Марія Бутіна намагалася неофіційно налагодити зв'язки з американськими консервативним колами від імені Росії. Вона діяла під керівництвом екс-сенатора і заступника голови ЦБ РФ Олександра Торшина.

Нагадаємо, росіянку Марію Бутіну заарештували в липні 2018 року. Згідно з обвинувальним актом, вона працювала з двома неназваними громадянами США і російським чиновником, щоб спробувати впливати на американську політику і проникнути в організації, які виступають за право носити зброю.

Вона організовувала вечері у Вашингтоні і Нью-Йорку і намагалася розвивати стосунки з американськими політиками, щоб встановити "обхідні канали комунікацій, щоб проникнути в національний орган ухвалення рішень і щоб просунути порядок денний Російської Федерації".

13 грудня Бутіна на слуханнях визнала себе винною в участі у змові проти США. Вона сказала, що діяла "під керівництвом" російської офіційної особи.

ВідеоКого потягне за собою російська шпигунка Марія Бутіна – дивіться у ТСН.Тиждень

Російська шпигунка Марія Бутіна визнала свою провину в американському суді. І відверто заявила, що дійсно допомагала Кремлю впливати на політику Сполучених Штатів. 

Кого потягне за собою російська шпигунка Марія Бутіна – дивіться у ТСН.Тиждень

Залиште свій коментар

Вибір редакції