У США стратили "вашингтонського снайпера"

До страти Мухаммад був засуджений за вбивство 53-річного Діна Майерса в жовтні 2002 року у Вашингтоні. Деталі - на відео (без коментарів. АР).

10 листопада старший "вашингтонський снайпер" Джон Аллен Мухаммад був страчений за серію вбивств і замахів на вбивство у 2002 році.

У виправному центрі "Грінсвілль" у штаті Віргінія засудженому зробили ін'єкцію препарату, що викликає зупинку дихання і паралізуючого серцевий м'яз. Смерть Мухаммада наступила о 21:11 за східним поясним часом (4:11 за київським часом).

За словами представника в'язниці, де відбулася страта, Мухаммад не побажав нічого говорити перед смертю. Він за весь час взагалі не вимовив ні слова, додав прес-секретар.

Нагадаємо, власне до страти Мухаммад був засуджений за вбивство 53-річного Діна Майерса в жовтні 2002 року у Вашингтоні. За вбивства ще дев'яти чоловік на території американської столиці та в штатах Віргінія і Меріленд його засудили до шести довічних термінів.

9 листопада Верховний суд США відмовив у задоволенні клопотання адвокатів Мухаммада, які просили про скасування вищої міри покарання. Захисники наполягали, що вбивця психічно хворий. Сам Мухаммад в листі до головного прокурора Віргінії просив не скасовувати йому смертну кару.

Спільник Мухаммада Лі Бойд Малва, якому на момент вчинення злочинів було 17 років, засуджений до шести довічних термінів.

Читайте також:

Адвокати "вашингтонського снайпера" не домоглись скасування смертного вироку

У Австралії снайпери захищатимуть пінгвінів

Луганського високопосадовця розстріляли на цвинтарі

ВідеоУ США стратили "вашингтонського снайпера"

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: