У США стратили злочинця вперше цього року

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він застрелив дружину.

У Сполучених Штатах Америки провели першу страту 2020 року. Про це повідомляє телеканал abc 25.

Смертельну ін'єкцію ввели 64-річному чоловікові на ім'я Джон Гарднер в Техасі. 2005 року він застрелив свою дружину, після чого прийшов до поліції та здався.

Зазначається, що Гарднер регулярно бив дружину, про що вона неодноразово розповідала друзям.

Перед стратою чоловік просив вибачення у вбитої дружини і рідних.

Нагадаємо, 10 січня суд Білорусі засудив до смертної кари двох братів, винних у вбивстві. Білоруси Ілля та Станіслав Костеві вбили свою вчительку, яка мешкала неподалік від них, і підпалили її будинок. За даними правозахисників, хлопці визнали свою провину.

Як відомо. в Amnesty International стверджують, що загалом кількість задокументованих страт у світі скоротилася. Згідно зі звітом, оприлюдненим у Берліні 10 квітня 2019-го, у 20 державах було страчено щонайменше 690 осіб. ТСН.ua зібрав найголовніше про те, у яких країнах досі застосовують смертну кару та за які злочини можна отримати фатальний вирок

Відео У Бангладеш 16 людей засудили до страти через жорстоке вбивство школярки

Випадок зі спаленою живцем школяркою сколихнув увесь сучасний світ. У Бангладеш дівчина наважилася розказати про сексуальні домагання від директора прямісінько в релігійній школі. Заради помсти її спалили живцем на даху школи. Суд засудив до страти 16 причетних у вбивстві дівчини.    

У Бангладеш 16 людей засудили до страти через жорстоке вбивство школярки

Залиште свій коментар

Вибір редакції