У США створили гру за мотивами "Лісової пісні" української письменниці Лесі Українки

Гра створена американською компанією Colabee Studios.

Американська ігрова компанія Colabee Studios створила комп'ютерну гру "Forest song", в основі сюжету якої лежить відома драма-феєрія "Лісова пісня" видатної української письменниці Лесі Українки.

Як повідомляється на сайті компанії Colabee Studios, у грі "Forest song" головним персонажем є селянин, який зустрічає Лісового Духа. Далі їх зв'язок допомагає гравцеві відкрити зовсім інший світ, де вони стикаються з чарівними силами лісу та новим світом людей.

Як повідомляє IGate для максимально правдоподібного відтворення культурних особливостей "Лісової пісні", команда авторів гри вирушила в Україну на Волинь, природа якої і надихала поетесу при створенні твору.

"Місією візиту в Україну було поглиблення в минуле та сьогодення людей, що живуть у цьому регіоні. Ми провели зустрічі з експертами в сфері культури для того, щоб краще зрозуміти місцеві традиції і почути про них з перших вуст", - повідомили розробники.

За словами авторів гри, вона вийде для новітніх консолей, а також отримає спеціальну версію з підтримкою VR, з її допомогою гравці повністю поринуть у гру.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: