Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США суд дозволив застосовувати заборону на в'їзд до країни жителям шести країн

Це нова версія імміграційного указу Трампа.

Верховний суд США дозволив адміністрації президента Дональда Трампа в повній мірі застосовувати заборону на в'їзд у Сполучені Штати жителям шести переважно мусульманських країн, повідомляє агентство Associated Press.

"Верховний суд вирішує повне набуття чинності імміграційного указу Трампа, який поширюється на громадян шести переважно мусульманських країн", - йдеться в повідомленні.

ВідеоТуреччина відреагувала на призупинення США видачі неімміграційних віз громадянам країни

Заборона на в'їзд поширюється на подорожуючих з Чаду, Ірану, Лівії, Сомалі, Сирії та Ємену, уточнює агентство.

Телеканал CNN зазначає, що це нова версія імміграційного указу Трампа.

Перша версія указу була опублікована в січні 2017 року, однак адміністрації Трампа довелося відмовитися від неї у зв'язку з блокуванням з боку суддів ряду штатів.

Нагадаємо, Верховний суд США частково відновив дію указу президента про заборону в'їзду в США громадян шести країн з переважно мусульманським населенням. Указ стосується Лівії, Ірану, Сомалі, Судану, Сирії та Ємену. Раніше це розпорядження було призупинено федеральним судом україни та залишено без змін апеляційними судами США.

27 січня президент США Дональд Трамп своїм указом заборонив прибуття в Штати громадян семи, населених переважно мусульманами, країн на 90 днів. Це рішення призвело до хвилі протестів в аеропортах по всій країні.

Ряд американських судів виніс постанови про призупинення скандального указу. До всього, Трамп звільнив виконуючу обов'язки прокурора, яка критикувала антиміграційний указ.

Залиште свій коментар

Вибір редакції