У США суд озвучив дату вироку для Манафорта

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Прокурори очікували, доки Манафорт почне співпрацювати зі спецпрокурором Робертом Мюллером.

Окружний суддя США призначив дату вироку для екс-керівника передвиборчого штабу Дональда Трампа Пола Манафорта на 8 лютого 2019 року. Суд планує винести вирок щодо Манафорта у рамках першого судового процесу, де його звинувачують у банківському шахрайстві та ухилянні від сплати податків.

Про це повідомляє The Washington Post.

Cуддя окружного суду Александрії (штат Вірджинія) Томас Елліс у п'ятницю за клопотанням прокуратури  зняв 10 звинувачень проти екс-глави передвиборчої кампанії Трампа, за якими присяжні не визначились.

Обвинувачення матиме право відновити їх пізніше. 

Фотогалерея Дорогий одяг Манафорта вартість $ 1 млн (24 фото)

Також прокурори очікували, доки Манафорт почне співпрацювати зі спецпрокурором Робертом Мюллером, який розслідує ймовірне втручання Росії у вибори США 2016 року.

Проте окружний суддя США відмовився очікувати на співпрацю Манафорта і Мюллера.

69-річний Манафорт на судове засідання у п'ятницю з'явився у інвалідному візку та зеленій тюремній уніформі і не вставав, коли суддя Елліс говорив з ним.

Адвокат Кевін Даунінг заявив в суді, що "зараз є серйозні проблеми з утриманням під вартою Манафорта, які пов'язані зі станом його здоров'я".

"Я не суддя, який призначив це перебування у в'язниці", - сказав Елліс, але додав, що він "матиме на увазі ці зауваження".

ВідеоКоманда Мюлера взялася за вилучення майна Пола Манафорта

У рамках угоди зі слідством, Манафорт погодився віддати чотири об’єкти нерухомості, зокрема квартиру у нью-йоркському хмарочосі "Трамп Тауер". Крім того, федерали планують конфіскувати три банківські рахунки і один поліс страхування життя.

Команда Мюлера взялася за вилучення майна Пола Манафорта

Нагадаємо, що Пол Манафорт у вересні визнав себе винним за кількома кримінальними обвинуваченнями. Зараз продовжується інший процес над ним, який має завершитися судовим засіданням в рамках розслідування спецпрокурора Роберта Мюллера щодо втручання Росії у президентські вибори в Сполучених Штатах.  

Залиште свій коментар

Вибір редакції