У США творцю вибухонебезпечних пакунків для опонентів Трампа висунули офіційні звинувачення

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Адвокати Сайока наполягають, що їхній клієнт - невинний.

До 48 років ув'язнення «світить» головному підозрюваному у справі розсилки бомб поштою Сезару Сайоку, відповідно до звинувачень, висунутих американським судом.

Про це повідомляє CNN.

Чоловік підозрюється у відправці 14 трубчастих бомб відомих демократам, а також телеканалу CNN по всій країні.

ВідеоУ будинку Гілларі і Білла Клінтонів ФБР виявило бомбу

Першим вибуховий пристрій помітив технік, який перевіряє пошту колишнього першого подружжя США. Американські ЗМІ пишуть, що аналогічний пакет було відправлено і на адресу Барака Обами. За день до цього вибуховий пристрій надіслали поштою до маєтку мільярдера і філантропа Джорджа Сороса. 

У будинку Гілларі і Білла Клінтонів ФБР виявило бомбу

56-річному Сезару Сайоку оголошено звинувачення за п'ятьма статтями, у тому числі за переміщення вибухівки між штатами, незаконну відправку вибухівки поштою, загрозу колишнім президентам США та іншим особам, загрозу офіцерам федеральних служб.

Адвокати Сайока наполягають, що їхній клієнт - «невинний».

У сотнях записів у твітері Сезар повторював тези Трампа, критикував його політичних опонентів і навіть відверто їм погрожував, однак на черговому виступі перед прихильниками президент каже, що жодної власної провини не бачить – в усьому винна преса. "Преса постійно висловлюється про мене нечесно, ворожо, атакує нас – це лише сіє розбрат серед людей, заважає здоровому діалогу. От, наприклад, останні години преса намагається повісити на мене та республіканську партію відповідальність за злочинні дії однієї людини", - заявив президент США.

Навіть те, як копи вирахували Сезара, схоже на сценарій голівудського бойовика. На одному з пакунків він залишив відбиток пальця, а граматичні помилки в твітері збіглися з граматичними помилками на адресах конвертів. 

Залиште свій коментар

Вибір редакції