У США ув'язнили ВІЛ-фікованого військового, який займався груповим сексом

Суд визнав сержанта винним у восьми епізодах непристойної поведінки: він відвудував свінгерські вечірки, де збираються любителі групового сексу.

Сержант технічної служби ВПС США 43-річний Девід Гутьєррес засуджений до восьми років військової в'язниці і подальшого позбавлення звання за сексуальні злочини. На засіданнях трибуналу підсудний плакав і благав не позбавляти його звання, щоб зберегти належну військовим оплату медичних витрат.

Суддя військового трибуналу підполковник Вільям Малдун після коротких дебатів визнав його винним у восьми епізодах нападу при обтяжуючих обставинах.

Гутьєррес також неодноразово порушував наказ командира повідомляти своїх партнерок про захворювання ВІЛ та використовувати презервативи. Також Гутьєррес, який служив на авіабазі в місті Уічіта, штат Канзас, визнаний винним у восьми епізодах непристойної поведінки: він займався сексом на публіці. Швидше за все, тут йдеться про свінгерські вечірки - збір любителів групового сексу.

На засіданнях трибуналу підсудний плакав і благав не позбавляти його звання, щоб зберегти належну військовим оплату медичних витрат. Відбуваючи покарання у військовій в'язниці, Гутьєррес отримає нижче військове звання. Але, опинившись на волі, він зовсім позбудеться погонів.

Перед вироком Гутьєррес сказав судді, що він готовий провести більше часу у в'язниці, аби не втрачати медичної страховки. "Можливе майбутнє без медичної допомоги лякає мене до мозку кісток. Вартість платного медичного обслуговування дуже висока, і не знаю, чи зможу я дозволити собі це", - говорив він в сльозах.

Гутьєррес вибачився перед військовим трибуналом, Військово-повітряними силами, своєю родиною і статевими партнерками. Він заявив, що дякує Богові щодня за те, що ніхто з його партнерок не заразився, і попросив суддю проявити милосердя, щоб він міг дожити до того часу, коли обидві його дитини закінчать коледж і вступлять в шлюб.

Обвинувачі стверджували, що Гутьєррес грав в "російську рулетку" з життями своїх партнерок.

Представники захисту просили призначити йому тюремний термін менше 10 років і не виключати його з лав армії.

Вартість медикаментів ВІЛ-інфікованих звичайно становить 1700-1800 доларів на місяць, а на медичне обслуговування в цілому пацієнти зазвичай витрачають 28-30 тисяч доларів на рік. Без медичної допомоги інфіковані пацієнти зазвичай помирають протягом 10 років. Але з належним обслуговуванням та лікуванням 20-річний ВІЛ-інфікований пацієнт може дожити хоч до 70.

Гутьєррес спочатку заперечував, що хворий, і дружина, яка вірила йому, схвалювала його бажання зустрічатися зі свінгерами, повідомили кілька свідків.

За даними звинувачення, ВІЛ у Гутьєрреса був діагностований у 2007 році, коли сержант проходив службу в Італії.

Читайте також:

Колишній лідер республіканців у Конгресі США отримав 3 роки в'язниці

Американець помилково відсидів 30 років у в'язниці

Детектив зґвалтував жертву групового насилля прямо у відділку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: