У США ув'язнюватимуть за пошкодження пам'ятників – Трамп підписав указ

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Американські закони передбачають в окремих випадках до 10 років ув'язнення за пошкодження федеральної власності.

У США ув'язнюватимуть громадян, які завдаватимуть шкоди пам'ятникам.

Відповідний указ підписав президент США Дональд Трамп та тлі масових протестів проти расизму та інших утисків прав людини.

Документ, зокрема, передбачає, що будуть притягнуті до відповідальності в "повному обсязі згідно із законом" ті, хто завдає шкоди пам'ятникам. Водночас місцеву владу та поліція, яка не здатна зупинити вандалізм та повалення пам'ятників, штрафуватимуть.

"Мені випала честь підписати дуже суворий указ, який захищає американські пам’ятники, меморіали і статуї та бореться із кримінальним насильством. Тривалі терміни тюремного ув’язнення за це беззаконня проти нашої країни", – зазначив Трамп у Twitter.

"Багато заколотників, паліїв і лівих екстремістів, які здійснювали і підтримували ці дії (повалення пам'ятників), явно ототожнили себе з ідеологіями, такими як марксизм, які закликають до руйнування системи правління Сполучених Штатів", - ідеться в указі.

Президент США звинуватив протестувальників у "глибокому незнанні нашої історії".

"Окремі особи і організації мають право мирно виступати за демонтаж будь-якого пам'ятника, але жодна людина або група не має права пошкоджувати, псувати або зносити будь-який пам'ятник із застосуванням сили", – говориться в документі за підписом Трампа.

В указі наводяться витяги з чинного законодавства США, якими передбачено до 10 років ув'язнення за пошкодження федеральної власності.

Читайте також:

Відео Трамп підписав указ про зміни у правоохоронних органах США

Реформа поліції по-американськи. Дональд Трамп підписав указ про зміни в правоохоронних органах після хвилі антирасистських протестів. Документ уточнює повноваження поліцейських при застосуванні сили при виконанні службових обов'язків. У спеціальну базу даних заноситимуть полісменів, які будуть перевищувати свої повноваження.

Трамп підписав указ про зміни у правоохоронних органах США

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції