Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США в День незалежності над приміщенням Конгресу майорітиме прапор із коноплі

Американський фермер запропонував таку новинку.

У четвер у США відзначається День незалежності і цього дня над куполом Конгресу буде майоріти прапор з конопель. Ініціатори його появи вважають, що це буде мати важливе символічне значення для повернення на поля країни корисної сільськогосподарської культури. Але певний символ у ньому побачать і ті, хто виступає за легалізацію марихуани.

Ідея вивісити конопляний прапор над Конгресом висунув фермер зі штату Колорадо Майкл Боуман. А його земляк-конгресмен Джаред Поліс допоміг домовитися з адміністрацією Капітолію. Фермер розповів, що перші прапори США з 13 зірками виготовлялися саме з волокон конопель. З них же проводилася і парусина для критих фургонів, в яких американські першопрохідці відправлялися на завоювання дикого Заходу. Нагадати про це в день народження країни фермер вважає більш ніж доречним.

Далі Боуман має намір вивісити свій прапор над куполом законодавчого зібрання Колорадо в Денвері. А потім відправити його в "турне" по штатах, де внесені законодавчі ініціативи про легалізацію конопель.

Зауважимо, що у ряді штатів США, а також у столичному федеральному окрузі Колумбія, де розташовується Конгрес, дозволена купівля-продаж марихуани в медичних цілях.

Нагадаємо, що українським підприємствам дозволили вирощувати коноплю, а швейцарцям ростити "травку" для себе.

ВідеоДень Незалежності сьогодні святкуватимуть всі США

Залиште свій коментар

Вибір редакції