У США в повітря підняли винищувачі через помилкову загрозу Обамі

Через літак, який випадково пролетів занадто близько до літака Обами, в небо підняли ескадрилью винищувачів F-15 для його перехоплення.

У США направили винищувачі F-15 на перехоплення літака, що порушив повітряний простір президентського борту.

Президента США Барака Обами здійснює поїздку по штатах Каліфорнія і Вашингтон. Під час польоту невідомий літак порушив закритий для забезпечення безпеки глави держави.

F-15 були підняті з бази ВПС США поблизу Портленда (штат Орегон). Літак залишив закритий повітряний простір до прибуття винищувачів. Тому проводити перехоплення не було потрібно.

Президент Обама відвідав Сіетл (штат Вашингтон) у вівторок, 17 серпня, для виступів на підтримку переобрання сенатора Конгресу США Петті Мюррея на проміжних виборах у листопаді.

Зазначимо, що повітряній безпеці американського президента приділяється дуже багато уваги. Так, під час візиту Обами до Москви у липні минулого року повітряний простір Московського регіону став безпілотною зоною.

Забезпечували безпеку візиту Обами співробітники ФСО, ФСБ, МВС і Міністерства оборони. До Москви були направлені додаткові загони міліції з російських регіонів, а напередодні приїзду американського президента в місті посилили паспортний режим.

Читайте також:

Мільйон доларів обіцяно тому, хто пробіжить голяка перед Обамою

Обама відсвяткував день народження без дружини, але з Опрою Вінфрі

Спонсора виборчої кампанії Обами посадили на 12 років

У США розвішали рекламні щити, де Обаму прирівняли до Гітлера і Леніна

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: