У США в'язень без перешкод вийшов на волю

З в'язниці в американському штаті Техас безперешкодно пішов підозрюваний у вбивстві. Помилку поліція помітила через кілька годин.

З в'язниці в американському штаті Техас безперешкодно пішов підозрюваний у вбивстві, йдеться в повідомленні департаменту шерифа Сан Антоніо.

27-річний Девід Сауседа на виході з в'язниці назвав ім'я, адресу, номер соціального страхування, дату народження і номер в тюремній системі свого сусіда по камері - Майкла Гарсіа, який підозрювався у викраденні автомашини і за якого внесли заставу.

Коли офіцери прийшли забрати Гарсіа, щоб супроводжувати його на свободу, і назвали його ім'я, вперед вийшов Сауседа. Фальсифікація була виявлена лише через шість годин, затримати Сауседу поки що не вдалося.

Шериф округу Бексар Роланд Тафолла заявив, що Сауседа і Гарсіа є членами мексиканського мафіозного угрупування. Сауседі і його братові Джессу Сауседі в листопаді 2006 року були пред'явлені звинувачення у вбивстві людини з Сан Антоніо, а також в пограбуванні 59-річної жінки.

Тафолла також заявив, що процедура виходу з в'язниці буде переглянута. "Ми допустили помилку", - сказав Тафолла, коментуючи те, як подібна втеча стала можливою.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: