У США в’язня помилували за кілька годин до страти

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Він мав бути покараний за вбивство.

Засуджений за вбивство Джиммі Флетчер Медерс отримав скасування найвищої міри покарання за кілька годин до виконання вироку суду. Про це повідомляє hromadske з посиланням на раду з помилування й умовно-дострокового звільнення штату Джорджія у США.

Смертний вирок замінили на довічне ув'язнення без права на умовно-дострокове звільнення. "Колегія ради наголосила на відсутності судимості Медерса до вчинення злочину та на лише одній незначній відповідальності за понад 30 років засуджених до смертної кари", — йдеться у повідомленні. Також рада з помилування керувалася тим, що присяжні при розгляді справи виступали за те, щоб Медерса засудили до довічного ув'язнення, але тоді місцеві закони не дозволяли цього зробити.

У 1989 році Медерса засудили за вбивство співробітника цілодобового магазину Дона Андерсона, вчинене під час пограбування.

Відео У Бангладеш 16 людей засудили до страти через жорстоке вбивство школярки

Випадок зі спаленою живцем школяркою сколихнув увесь сучасний світ. У Бангладеш дівчина наважилася розказати про сексуальні домагання від директора прямісінько в релігійній школі. Заради помсти її спалили живцем на даху школи. Суд засудив до страти 16 причетних у вбивстві дівчини.    

У Бангладеш 16 людей засудили до страти через жорстоке вбивство школярки

Залиште свій коментар

Вибір редакції