У США вчителька закрутила роман зі школярем: чим все закінчилося

У США вчителька закрутила роман зі школярем: чим все закінчилося

Фото: pixabay.com

Переписку з учнем у телефоні вчительки виявив її чоловік.

У США вчительку старшої школи зі штату Вісконсін засудили до трьох місяців в'язниці за неналежні стосунки з 17-річним учнем.

Про це повідомляє WFRV-TV.

На засіданні, що відбулося 25 січня, суд засудив 35-річну Ребекку Кілпс до трьох місяців  ув'язнення та трьох років випробувального терміну у справі про зґвалтування особи, яка не досягла 18-річного віку.

Жінка опинилась у центрі скандалу 23 травня 2022 року, коли один із співробітників навчального закладу поінформував поліцію про її роман із 17-річним підлітком. Наступного дня до правоохоронних органів звернувся чоловік Кілпс. Чоловік розповів, що виявив у телефоні дружини листування з підлітком. З повідомлень, які він прочитав, стало зрозуміло, що та вирішила піти від нього до юного коханця.

На суді колишня вчителька заявила, що скоїла правопорушення під час важкого періоду у своєму житті, а потерпілий не заслужив на те, через що йому довелося пройти.

Нагадаємо, у Канаді 31-річній вчительці з музики загрожує в'язниця за секс у підвалі з хлопчиком-підлітком. Але вона стверджує, що студент сам змусив її до інтимної близькості.

ЄС виділить 16 мільйонів євро на допомогу жертвам сексуального насильства в Україні

ЄС виділить 16 мільйонів євро на допомогу жертвам сексуального насильства в Україні

Читайте також:

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
25к
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація