У США вчительку, яка завагітніла від підлітка, звинувачують у тривалому сексуальному насильстві

Педагог заявила, що кохає свого малолітнього обранця

У США 24-річну вчительку школи "Стовалл" у штаті Техас Александрію Веру звинувачують у тривалому сексуальному насильстві над 13-річним підлітком. У зв'язку з цим проти педагога порушено кримінальну справу, пише "Law Newz".

Видання зазначає, що наслідком сексуальних стосунків із підлітком стала вагітність Александрії, яку вона довгий час заперечувала, втім потім все ж визнала, що вагітна від 13-річного.

Правоохоронцям Вера розповіла, що почала спілкуватися із хлопцем через Instagram, а перший сексуальний зв'язок стався у вересні минулого року, коли Александрія прийшла в гості до свого обранця, а батьків хлопця не було вдома.

Втім, пізніше вчителька познайомилась з батьками підлітками як дівчина їхнього сина.

Александрія заявила, що вона кохає свого обранця, як і він її, а також підтвердила що мала з юнаком сексуальні відносини майже щодня протягом дев'яти місяців.

Втім, сусіди вчительки заявляють, що підлітка вона всіх представляла як свого брата. У Александрії вже є дочка, якій чотири роки.

Нагадаємо, у США 23-річному громадянину України Артуру Самаріну висунули звинувачення в підробці паспорта і в сексі з неповнолітньою. Самарін прибув до американського штату Пенсильванія за короткостроковою студентською візою і був відомий в школі міста Харрисбурга під ім'ям Ешер Поттс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: