У США вибухнув скандал через фото політика у нацистській формі

В Інтернеті з’явились фотографії, на яких американський політик одягнений у військову форму нацистів.

Американський політик у формі СС
theatlantic.com
Іотт у формі офіцера СС
Кандидат у конгрес від Республіканської партії Річ Іотт змушений виправдовуватися після появи в інтернеті фотографій, на яких політик одягнений у військову форму нацистів. Політик обирається в палату представників американського конгресу від дев'ятого округу штату Огайо.

Іотт, якого на виборах підтримує Рух бостонського чаювання, кілька років був членом клубу, що займається реконструкцією історичних битв часів Другої світової війни.

У своїй заяві Іотт визнав, що неодноразово брав участь у реконструкціях, зображуючи офіцера СС. За його словами, нацизм викликає у нього інтерес виключно з точки зору історії, і своїми діями він "не виявляв неповаги" до військових США.

Кілька фотографій Річа Іотта і його друзів-реконструкторів з'явилися на сайті історичного клубу "Вікінг", названого так на честь п'ятої бронетанкової дивізії СС. На знімках Іотт одягнений у форму офіцера військ СС. Ім'я Іотта, а також його сина, згадувалося на сайті історичного клубу з 2003 року.

Після того, як фотографії передрукував журнал Atlantic, вони зникли з сайту історичного клубу.

Річ Іотт під час історичних реконструкцій використав вигаданий образ офіцера Райнхарда Пфердманна, розмістив на своєму передвиборчому сайті заяву, згідно з якою він вже три роки як не є членом клубу.

"Реконструкція - це хобі, якому віддаються мільйони чоловіків і жінок по всьому світу. Я займався різними видами реконструкції з часів коледжу", - стверджував політик.

У свою чергу критики наголошують, що в Австрії та Німеччині подібні реконструкції заборонені законом. Також американська асоціація тих, хто вижив у голокості та їхніх нащадків назвала відмову Іотта вибачитися "ганебною".

Читайте також:

Ватикан розлютився на Берлусконі за невдалий жарт про євреїв

У Німеччині ще одного українця судитимуть за розстріл євреїв

У Латвії розпочався процес за фактом прославляння злочинів нацизму

У Берліні відкрився музей СС і гестапо

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: