Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США від передозування наркотиками померла 22-річна правнучка Кеннеді

Дівчина страждала на депресію.

Онука Роберта Кеннеді, брата президента США Джона Кеннеді, 22-річна Сірша Кеннеді Гілл померла в сімейному маєтку в США у штаті Массачусетс.

Про це пише Sky News.

Як пише видання, причиною смерті дівчини може бути передозування наркотиками, хоча офіційна причина смерті поки не називається. Крім того, відомо, що дівчина страждала на депресію.

"Наші серця розбиті після втрати нашої улюбленої Сірші", - йдеться в заяві родини загиблої.

Зазначається, що у старших класах загибла писала про боротьбу з психічними захворюваннями після того, як, за її словами, вона стала жертвою сексуального насильства з боку того, кого "знала і любила". Її депресія, говорила вона, "вкоренилася на початку середніх шкільних років і буде супроводжувати до кінця життя".

"Я відчуваю глибокі напади смутку, які лягають тяжким валуном на груди", - зазначала Сірша.

Сірша Кеннеді Гілл і Кортні Кеннеді Гілл
Сірша Кеннеді Гілл зі своєю матір'ю Кортні Кеннеді Гілл в жовтні 2006 року

Американські ЗМІ вже пов'язуть смерть дівчини із сімейним прокляттям Кеннеді. Так, Роберт Кеннеді, третій із чотирьох синів родини Кеннеді, загинув наприкінці 60-х років у результаті замаху. Президента Кеннеді та сенатора Роберта Ф. Кеннеді також вбили.

Син президента, Джон Ф. Кеннеді-молодший теж трагічно загинув. Літак, на якому він летів, розбився над Атлантичним океаном. Його дружина і невістка, які були на борту, також загинули. Дядька Сірші, Девіда Ентоні Кеннеді, в 1984 році знайшли мертвим в готелі у Флориді після тривалих років боротьби з алкоголізмом і наркоманією.

Відео Хто насправді вбив Джона Кеннеді

Рівно 55 років тому, 22 листопада, сталося одне з найгучніших вбивств в історії. 1963 року від пострілу в голову загинув 35-й президент Сполучених Штатів Америки Джон Кеннеді. За понад півстоліття ця історія обросла численними здогадками та теоріями.

Хто насправді вбив Джона Кеннеді

Залиште свій коментар

Вибір редакції