У США відбулася перша в 2011 році страта

Першим ув'язненим, страченим у Сполучених Штатах в новому році, став 39-річний афроамериканець, який разом з друзями забив продавця на смерть бейсбольною битою.

У в'язниці штату Оклахома був страчений Біллі Дон Алверсон, засуджений до смерті за вбивство. 39-річний афроамериканець став першим ув'язненим, страченим у новому 2011 році.

Страта Алверсона відбулася у четвер, 6 січня. Тюремний лікар констатував смерть ув'язненого о 18:10 за місцевим часом (02:10 7 січня за київським часом). На свою останню трапезу перед стратою Алверсон замовив пепероні, піцу і прохолодний напій.

Ув'язненого стратили за допомогою смертельної ін'єкції. У зв'язку з нестачею одного з трьох препаратів, які використовуються для страти, в організм засудженого було введено пентобарбітал, який також використовується для усипляння тварин.

Злочин, який коштував йому життя, Алверсон здійснив у 1995 році. 26 лютого того року Алверсон з трьома спільниками увірвався до продуктового магазину в місті Талса. Злочинці зв'язали продавця Річарда Йоста, а потім почали бити його бейсбольними бітами. Чоловік отримав 54 удари битою і помер від отриманих травм.

Незабаром усі четверо нападників були затримані. Суд встановив, що у вбивстві Йоста брали участь усі четверо, хоча Алверсон стверджував, що продавця не бив. У підсумку всі учасники подій 26 лютого 1995 були засуджені до смертної кари. У січні 2009 року був страчений перший вбивця Йоста - Дарвін Браун. Ще двоє учасників нападу очікують на виконання вироку.

За даними інформаційного центру, який збирає відомості про смертну кару в США, в 2011 році у країні будуть страчені 17 ув'язнених. Найближча страта має відбутися наступного тижня також в Оклахомі.

Читайте також:

У США вбивцю стратили засобом для усипляння звірів

Недоумкувату американку стратили за вбивство чоловіка

У США звільнили ув'язненого, який 18 років очікував страти

Найстаріший смертник США не дожив до виконання вироку

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: