У США відбулися дві аварії на АЕС

На атомній електростанції під Нью-Йорком вибухнув трансформатор. Також на підприємстві в місті Вернон був зафіксований витік радіоактивної води.

У США сталася аварія на АЕС. На атомній електростанції у селищі Бучанан під Нью-Йорком вибухнув трансформатор. Через це довелося повністю відключити один з реакторів підприємства, що належить компанії Entergy Corp. Company.

Як відзначили представники корпорації, в результаті інциденту ніхто не постраждав, спалаху на АЕС не сталося, загрози викиду радіоактивних речовин також немає.

Підприємство в Бучанане забезпечує близько 30% потреб Нью-Йорка в електроенергії. У квітні 2007р. Entergy Corp. Company була оштрафована на 130 тис. дол. за несвоєчасну установку систем оповіщення мешканців довколишніх населених пунктів про аварійну ситуацію на АЕС.

У понеділок, 8 листопада, відбувся ще один інцидент на АЕС, що належить Energy Corp. Company. На підприємстві в місті Вернон (штат Вермонт) був зафіксований витік радіоактивної води. Причина ще не встановлена, на усунення наслідків витоку може піти до 13 годин. Керівництво компанії відзначає, що дві позаштатні ситуації на її АЕС були "простим збігом".

Читайте також:

В Англії через вибух звалилися три житлових будинки

У Нігерії підірвали нафтопровід італійської компанії Eni

Військова база США втратила майже на годину контроль над ракетами

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: