У США відкрили музей Біблії вартістю в половину річного бюджету Києва

Дата публікації
Перегляди
1242
Поділитись:
WhatsApp
Viber
У США відкрили музей Біблії вартістю в половину річного бюджету Києва

Фото: weknowyourdreams.com

На кожному кроці тут хайтек

Який музей здатен об’єднати Колумба, Дольче і Габбану та стародавні манускрипти? У Вашингтоні, за кілька кроків від Капітолію відкрився найбільший в світі музей найпопулярнішої в історії книги - Біблії.

Потрапити до найновішого музею найстарішого бестселлеру світу дуже непросто. Спершу треба подолати кількасотметрову чергу. Розташований у самому серці Вашингтона, за квартал від Капітолія, музей поставив собі на меті довести: Біблія - це модно і гламурно.

«Це музей для всіх, навіть якщо ви атеїст, ми хочемо, аби ви не почувалися, наче ми нав’язуємо вам якусь віру чи ідеологію», - каже голова наглядової ради музею Біблії Стів Грін.

Шість поверхів атракціонів на будь-який смак. На кожному кроці тут хайтек. Плазми, квести, розмальовки, інтерв’ю.

Біблія – це модно і гламурно: у Вашингтоні відкрили музей найпопулярнішої в історії книги

Біблія – це модно і гламурно: у Вашингтоні відкрили музей найпопулярнішої в історії книги

«Люди і гадки не мають, що уривки з Біблії оточують їх на кожному кроці. Хеві-метал, мода - он, у нас на виставці навіть моделі Дольче і Габбани», - каже дизайнер музею.

Зовсім поруч з надлюдською старанністю розмальовані вручну фоліанти епохи Відродження, далі різноманітні примірники Біблії короля Якова, надруковані на перших верстатах. Бюджет цього музею не набагато менший за половину бюджета міста Київ.

«У 500 мільйонів доларів нам обійшлася купівля споруди та реновація», - каже директор музею.

Поринати в історію з головою пропонують у відтвореному селищі часів народження Христа. Тут демонструють, з чого будували оселі, як жили, як готували, чим пригощали гостей. А поруч на стенді горщики, яким по дві тисячі років і більше. Їх могло бути набагато більше, але 5 з половиною тисяч артефактів музею довелося віддати. Ще й штраф у три мільйони сплатити. Бо придбали їх, як виявилося зі скандалом, у контрабандистів. Деякі вчені досі вважають, що кожен з виставлених екземплярів тут треба перевіряти, чи не фальшивка.

 

Повʼязані теми:

Дата публікації
Перегляди
1242
Поділитись:
WhatsApp
Viber
Наступна публікація