У США відзначають  День Колумба

Уперше День Колумба відзначався в Нью-Йорку 12 жовтня 1792 року - в 300-річний ювілей висадки Христофора Колумба на розташованому в Карибському морі острові Сан-Сальвадор.

В понеділок в США відзначається День Колумба - національне свято, приурочене до прибуття легендарного мореплавця до берегів північноамериканського континенту. Цього дня, що припадає на другий понеділок жовтня, жителі країни згадують італійську і іспанську спадщину.

Рівна увага до культур двох народів викликана тим, що суперечки відносно походження першовідкривача не стихають довгі роки. Дослідники ніяк не домовляться про те, де насправді народився Христофор Колумб - в італійській Генуї або в іспанському Кадісі. В зв'язку з цим у багатьох великих містах США у святкових заходах беруть участь испаноязычная і італійська спільнота.

У Нью-Йорку іспаномовне населення, представлене в основному вихідцями з країн Латинської Америки, з 1973 року відмічає День Колумба в неділю, але багато в чому завдяки тому, що мегаполіс вважається центром італійської культури в США, більшість урочистостей все-таки доводяться наступного дня. П'ята авеню на Манхэттене на декілька годин стане місцем проведення карнавального ходу, в якому візьмуть участь школярі, поліцейські, пожежники і солдати Національної гвардії.

Згідно з даними мерії Нью-Йорка, минулого року в параді взяли участь 35 тисяч чоловік, яким акомпанували більше 100 оркестрів. За ходом на усьому його протязі спостерігали, в цілому, більше мільйона глядачів. Цього року очікується ще більший аншлаг.

Попри те, що основні святкування намічені на ранок понеділка (за місцевим часом), деякі заходи відбулися вже в неділю. Увечері пройшло покладання квітів у пам'ятника Колумбу на однойменній площі, що примикає до Центрального парку., передає ІТАР-ТАРС.

Уперше День Колумба відзначався в Нью-Йорку 12 жовтня 1792 року - в 300-річний ювілей висадки Христофора Колумба на розташованому в Карибському морі острові Сан-Сальвадор.

Читайте також:

На "томатне побоїще" в Іспанії пішло 120 тонн помідорів

В усьому світі відзначають День шампанського

День взяття Бастилії в Парижі відзначили грандіозним парадом

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: