Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США викрили засновану українцем міжнародну мережу кіберзлочинців

Група кіберзлочинців діяла за гаслом "In Fraud We Trust", тобто "Ми віримо в шахрайство".

Співробітники правоохоронних органів США припинили діяльність створеного українцем злочинного угруповання. У міністерстві юстиції США повідомили про викриття мережі кіберзлочинців Infraud. Саме це угруповання було засновано 2010 року українцем Святославом Бондаренком, наголошується в повідомленні американського відомства.

Група кіберзлочинців діяла за гаслом "In Fraud We Trust", тобто "Ми віримо в шахрайство". Зловмисники створили розгалужену й добре організовану мережу, що протизаконним шляхом отримувала особисті дані інтернет-користувачів, у тому числі ті, що надавали доступ до банківських та електронних рахунків. Як вважають слідчі, члени угруповання намагалися отримати дані про 4,3 мільйона кредитних карток та банківських рахунків.

ВідеоСполучені Штати та Україна спільними зусиллями боротимуться проти кіберзлочинців

В американському конгресі розпочався розгляд законопроекту про зміцнення співпраці між країнами щодо безпеки у мережі. Незважаючи на те, що його автор демократ, майбутній закон має широку підтримку в обох партіях.

Сполучені Штати та Україна спільними зусиллями боротимуться проти кіберзлочинцівЗа час існування угруповання злочинці завдали своїми діями збитків на понад 530 мільйонів доларів, наголосили в міністерстві юстиції США. Наразі слідчі вважають причетними до злочинного угруповання загалом 36 осіб. 13 членів кібербанди вже заарештували. Арешти проводилися в США, Австралії, Великобританії, Франції, Італії, Косові, Сербії та Албанії, зазначається в повідомленні.

Нагадаємо, 2018 року на Україну чекають масштабні кібератаки. Як уберегти компанії та ґаджети, читайте на ТСН.ua за цим посиланням.

Залиште свій коментар

Вибір редакції