У США винесли вирок поліцейській, яка переплутала квартири і застрелила сусіда

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Брат вбитого обійняв засуджену і сказав, що пробачив їй.

Колишня співробітниця поліції Далласа Амбер Гайгер отримала 10 років позбавлення волі за вбивство свого сусіда Ботама Шема Жана у його ж квартирі. 

Гайгер отримає право на прохання про дострокове звільнення через п'ять років, повідомляє CNN.

Адвокат родини загиблого С. Лі Меррітт назвав вирок "неадекватним", а прокурор округу Далласа Джон Крезот заявив, що він ним дуже задоволений. Прокурор зазначив, що очікував більш тривалого терміну ув'язнення, але він поважає рішення присяжних. 

В останній день судового розгляду вбивства стався приголомшливий момент, коли молодший брат Жана, Брандт, заявив, що він пробачив Гайгер, і дав їй довго його обійняти, перш ніж жінку забрали до в'язниці.

Суд на поліцейською Амбер Гайгер
CNN

Одразу після цього суддя Таммі Кемп подарувала колишній поліцейській Біблію і також обійняла її.

"Ви можете мати моє. У мене вдома ще три-чотири такі", - сказала суддя. "Цим я користуюся щодня. Це ваша робота на наступний місяць. Це сказано прямо тут. Івана 3:16. І ось з чого ви почнете: "Бо Бог так полюбив світ...".

Мати Жана, Еллісон, сказала журналістам, що 10 років дадуть Гайгер час на роздуми та зміни життя. Вона також заявила, що судовий процес викрив корупцію в поліцейському відділі Далласа. Еллісон вважає, що Амбер Гайгер або погано навчалася, або неправильно застосовувала її навички.

"Це ніколи не повинно повторитися, - сказала вона. - Якби Амбер Гайгер була навчена не стріляти в серце, сьогодні мій син стояв би тут".

Нагадаємо, у вересні минулого року у Далласі працівниця американської поліції помилилася квартирою і вбила сусіда, котрого сприйняла за злодія. Як пояснила жінка, вона повернулася до будинку після 15-годинної робочої зміни та через втому сплутала поверхи – і прийшла до схожої квартири, двері котрої були відчинені. У помешканні поліцейська виявила чоловіка і подумала, що це злочинець. За вбивство Гайгер загрожувало ув'язнення терміном від 5 до 99 років.

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції