До США вирушив ще один "караван мігрантів" з Сальвадору

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Щоб дістатися до Сполучених Штатів, караван спочатку перетне Гватемалу, після чого досягне Мексики.

Ще один "караван мігрантів" відправився в неділю з Сальвадору в США, повідомляє портал Prensa Grafica.

Наголошується, що це четвертий караван вихідців з Сальвадору в США. До його складу входять близько 150 чоловік, а загальне число жителів країни, які вирушили з кінця жовтня в США, перевищує 3 тисячі.

Щоб дістатися до Сполучених Штатів, караван спочатку перетне Гватемалу, після чого досягне Мексики.

До США нині рухаються чотири каравани. Перший караван з 500 мігрантами, що відправився 28 жовтня, знаходиться в Мексиці. Друга група вирушила 31 жовтня. Третя - в дорозі з 5 листопада.

Фотогалерея До США наближається десятитисячний караван мігрантів – Трамп обіцяє перекрити кордон (9 фото)

ВідеоТри тисячі мігрантів заполонили Мехіко

Перша частина переселенців з Центральної Америки дісталася мексиканської столиці і розмістилися на найбільшому стадіоні країни "Джізес Мартінез". Ночували на матрасах прямісінько на підлозі спорткомплексу або у наметах поряд. Їхній пункт призначення - США. Туди вони йдуть у пошуках кращого життя. Однак там на них чекатимуть 15 тисяч військовослужбовців. Трамп наказав не пускати біженців в країну.

Три тисячі мігрантів заполонили Мехіко

Нагадаємо, що 9 листопада президент США Дональд Трамп підписав розпорядження про заборону надання притулку мігрантам, які нелегально в'їжджають в країну. Трамп, який зробив зміни у міграційне законодавство країни і посилення прикордонної безпеки ключовими цілями своєї адміністрації, заявив, що цей крок покликаний вирішити проблему багатотисячного "каравану мігрантів".

Залиште свій коментар

Вибір редакції