У США високопоставлений демократ пішла у відставку через хакерський скандал

Зі своїх посад пішли ще кілька директорів.

Головний виконавчий директор Національного комітету демократичної партії США Емі Дейси залишила свій пост на тлі скандалу зі зломом комп'ютерної системи, передає Associated Press.

Дейси відразу отримала нову роботу - у консалтинговій компанією Squared Communications, яка знаходиться у Вашингтоні.

Також своїх посад пішли фінансовий директор НДКП Бред Маршал і глава його відділу зв'язків з громадськістю Луїс Міранда, - пише ТАСС.

Нагадаємо, що раніше сайт WikiLeaks опублікував 30 322 електронних листів і прикріплених до них документів, відправлених з особистого сервера кандидата в президенти США Гілларі Клінтон.

Листи були відправлені під час її перебування на посаді держсекретаря США і охоплюють період з 30 червня 2010 року до 12 серпня 2014. Всього листування Клінтон налічує 50 547 сторінок.

Також на WikiLeaks з'єднання явилися 19 252 електронних листів і 8034 доданих до них документів Національного комітету Демократичної партії США. Ця листування охоплює період з січня 2015 року до 25 травня 2016 року.

Нагадаємо, що раніше стало відомо, що Держдепартамент США відновив розгляд з приводу використання Клінтон особистого сервера для ведення службового листування електронною поштою в період її керівніцтва відомством.

Скандал у зв'язку з електронною перепискою Клінтон розгорівся в березні 2015 року. З'єднання ясувалося, що вона в порушення встановлених вимог вела службове листування з особистого облікового запису електронної пошти, коли обіймала посаду держсекретаря. Сама Клінтон раніше заявляла, що вона навмисно не відправляла і не отримувала засекречені повідомлення зі своєї особистої електронної адреси.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: