У США висунули звинувачення "кремлівській" юристці, яка була на скандальній зустрічі з Трампом-молодшим

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Її можуть засудити до 10 років ув'язнення.

У США висунули звинувачення прокремлівській юристці Наталії Весельницькій, яка брала участь у скандальній зустрічі з представниками президентської кампанії Трампа 2016 року в Trump Tower.

Про це повідомляє CNN.

Суд звинувачує її у перешкоджанні розслідуванню, що стосується відмивання грошей якимось російським бізнесменом і його фірмою. Так, його компанія намагалась легалізувати гроші, викрадені з російського бюджету. Висунуті звинувачення не пов'язані безпосередньо із зустріччю у Trump Tower.

Так, Весельницька потай допомагала високопоставленому російському прокурору скласти офіційну відповідь Росії на запит США щодо допомоги в цьому розслідуванні. Зрештою російський уряд відхилив запит Міністерства юстиції. Водночас юристка належала до захисту, тому співпраця з високопоставленим російським прокурором – перешкоджання правосуддю.

Якщо її звинувачення підтвердяться, їй загрожує 10 років в'язниці. Проте наразі Весельницька перебуває у Росії, тому якщо вона не буде залишати її, навряд чи жінку можливо буде заарештувати.

ВідеоТрамп заступився за свого сина у Твіттері та наговорив зайвого

У мікроблозі американський лідер уперше публічно визнав, що перед виборами його син зустрічався з російською юристкою Наталією Весельницькою. Сина він назвав прекрасним і відхрестився - мовляв, про зустріч не знав. Але підтвердив мету зустрічі - дістати інформацію про опонентку Гілларі Клінтон. 

Трамп заступився за свого сина у Твіттері та наговорив зайвого

Нагадаємо, через два тижні після того, як Дональд Трамп став кандидатом у президенти США від Республіканської партії, його старший син зустрічався в Trump Tower з адвокатом з Росії Наталією Весельницькою. На зустрічі також були присутні глава передвиборної кампанії Трампа Пол Манафорт та зять майбутнього очільника держави - Джаред Кушнер. 

Розмова відбулася 9 червня 2016 року і є першим підтвердженим епізодом зустрічі наближених Трампа з громадянином Росії під час передвиборної кампанії: представники Кушнера і Дональда Трампа-молодшого підтвердили журналістам факт зустрічі.

Весельницька, зокрема, заявляла, що на зустрічі з Трампом-молодшим розповіла про діяльність компанії Ziff Brothers Investments Вільяма Браудера, яка, за її словами, ухилялася від сплати податків в Росії і направляла кошти на потреби демократів під час передвиборчої кампанії Гілларі Клінтон 2016 року. 

Однак видання The New York Times з посиланням на трьох чиновників з Білого дому повідомляло, що син президента США Дональда Трамп Дональд Трамп-молодший погодився на зустріч із пов'язаним із Кремлем юристом під час передвиборчої кампанії 2016 року через обіцянку інформації, яка зашкодить кандидату від демократів Гілларі Клінтон.

Залиште свій коментар

Вибір редакції