У США визнали, що в країні все ще існує торгівля людьми

Влада США зіткнулася з ситуацією, коли доморощені торговці використовують рабську працю в ряді сегментів економіки.

Згідно з доповіддю Держдепу США, опублікованою в понеділок, 14 червня, у Сполучених Штатах майже через півтора століття після офіційного скасування рабства все ще має місце торгівля людьми.

Як заявив американський посол з особливих доручень Луїс Сідебака, що очолює в Держдепартаменті відділ боротьби з торгівлею людьми, влада США зіткнулася з ситуацією, коли доморощені торговці використовують рабську працю в ряді сегментів економіки.

"Одні продають у рабство американських громадян, інші - іноземців", - заявив чиновник. При цьому він наголосив, що работорговцями є переважно "іноземці, які були завербовані у своїх країнах і привезені сюди, або іммігрували до США".

Сідебака навів ряд прикладів, коли, зокрема, в штаті Флорида протягом тривалого часу у становищі рабів траплялися вихідці з Мексики і Гватемали, а також кілька афроамериканців, передає ИТАР-ТАСС.

Представник Держдепартаменту також зазначив, що з'явилася в світі "тенденція до фемінізації работоргівлі". За його словами, "це виходить за рамки традиційних стереотипів про торгівлю людьми з метою сексуальної експлуатації". "Ми бачимо, що все більше і більше жінок страждають від рабства", - сказав Сідебака.

Напередодні Держдеп опублікував щорічну доповідь про проблему боротьби у світі з торгівлею людьми, в якій 177 країн і територій були розділені на три категорії.

Перша - країни, які активно борються з нелегальною торгівлею людьми і повністю відповідають стандартам націленого на це законодавства США. До другої категорії увійшли країни, які не повністю відповідають нормам цього законодавства, але докладають відповідних зусиль. Ну і країни, які не мають необхідного законодавства і не докладають зусиль для припинення контрабанди "живого товару", були виділені в третю категорію.

США внесли самі себе в першу категорію, поруч із ще 26-ма державами, в тому числі Італією, Німеччиною, Францією та Канадою.

Читайте також:

Викрито групу посадовців за торгівлю новонародженими

В Одеській області заарештовано чиновників і лікарів за підозрою у торгівлі дітьми

У Чехії заарештували українців за торгівлю співвітчизниками

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: