Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США влаштували незабутнє свято для 6-річного хлопчика, друзі якого не прийшли на день народження

Щемливе фото самотньої дитини наробило галасу в інтернеті.

Розпач 6-річного хлопчика обернувся у найяскравішу вечірку штату Аризона. На своє свято дитина запросила весь класс, але ніхто не прийшов, ідеться в сюжеті ТСН.19:30.

На вечірку у піццерії, яку для хлопчака влаштувала мама, не прийшов жоден із 32 запрошених друзів. З того вечора лишилося тільки фото: засмучений іменинник сам один. Знімок, який виклала у соцмережі мама Тедді, швидко став вірусним. Про зіпсований день народження почули і баскетболісти аризонського клубу Phoenix Suns і вирішили влаштувати незабутню вечірку для Тедді. "Як вам ідея відсвяткувати цю подію із тисячами людей у нашій залі? Квитки на гру у середу – твої, Тедді! Побачимося!", - таке повідомлення з’явилося у командному Twitter.

Хлопчика та його батьків посадили на VIP-місця. "Я люблю баскетбол – це виглядає видовищно!", - зізнався Тедді. Він першим зустрічав команду на майданчику та особисто поспілкувався із гравцями. Тедді подарували іменну баскетбольну форму, а головне – спогади на усе життя. У 6-річного хлопця навіть з’явилися перші фанати, а батьки тих дітей, які не прийшли на день народження, не припиняють вибачатися. Проте хлопчик на друзів не ображається.

Кореспондент ТСН Катерина Стеблевська

ВідеоСпортсмени підтримали хлопчика, свято якого проігнорували друзі

Розпач шестирічного хлопчика обернувся у найяскравішу вечірку штату Аризона. На своє свято дитина запросила весь клас, але ніхто не прийшов. Завдяки соцмережам, про це довідалися американські баскетболісти клубу "Фінікс" та влаштували хлопчику справжній сюрприз.

Спортсмени підтримали хлопчика, свято якого проігнорували друзі

Залиште свій коментар

Вибір редакції