У США внутрішньопартійний конкурент Клінтон вперше заявив, що підтримає її на виборах

У країні обиратимуть президента.

Завзятий конкурент Гілларі Клінтон у внутрішньопартійній боротьбі за президентську посаду сенатор-демократ від штату Вермонт Берні Сандерс уперше публічно заявив про свою підтримку екс-держсекретаря США на подальших перегонах.

Про це він заявив під час демократичного зібрання у вівторок у Портсмуті, повідомляє Укрінформ.

"Держсекретар Клінтон виграла процес номінації в Демократичній партії, і я вітаю її. Вона буде кандидатом від демократів на пост президента, і я маю намір зробити все від мене залежне, аби переконатися, що вона стане наступним президентом Сполучених Штатів", - сказав Сандерс, виступаючи з трибуни поруч зі своїм колишнім конкурентом.

Він зауважив, що вони не погоджувалися щодо багатьох питань у своїх виборчих програмах і поглядах. 

"Зараз відбулося зближення між нашими двома кампаніями, і ми виробили, безумовно, найпрогресивнішу платформу в історії Демократичної партії", - переконаний Сандерс. 

Він додав, що хотів би бачити реалізацію цієї платформи в демократичному Сенаті та Палаті представників (наразі Конгрес США повністю контролюється республіканцями), а також безпосередньо президентом США Гілларі Клінтон.

"Я зроблю все від мене залежне, щоб це відбулося", - заявив Сандерс.

ВідеоЛеді Ґаґа закликає голосувати за Гілларі Клінтон

Раніше повідомлялося, що Гілларі Клінтон назвала ім'я потенційного віце-президента країниУ разі її обрання на пост глави держави ним стане відставний адмірал, колишній головнокомандувач силами НАТО в Європі Джеймс Ставрідіс.

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: