У США вручили Пулітцерівські премії: жодне з видань не стало очевидним переможцем

Жодне з видань, що претендувало на отримання Пулітцировської премії, не набрало ключову більшість голосів.

Вперше за останні роки вручення найпрестижнішої серед американських журналістів Пулітцерівської премії жодне з видань не стало очевидним переможцем.

На церемонії оголошення лауреатів у Колумбійському університеті в Нью-Йорку оголошено про вручення семи премій в області мистецтва і 13 журналістських премій, чотири з яких поділили між собою газети The New York Times і The Los Angeles Times.

Журналісти The New York Times Девід Леонардт і Леві Кліффорд стали лауреатами в категорії "Коментар" і "Міжнародні новини".

Примітно, що шеф московського бюро The New York Times Кліффорд Леві - один з найвпливовіших в американських ЗМІ репортерів, що спеціалізується на російській тематиці і відносинах РФ і США.

Пулітцерівську премію він поділить зі своєю колегою Еллен Беррі, разом з якою писав статті про стан справ у системі правосуддя в Росії.

The Los Angeles Times удостоєна премії в почесній категорії "За служіння суспільству". Крім того, нагорода також дісталася фоторепортерам видання Барбарі Девідсон в категорії "Художня фотографія".

Газета The Washington Post, яка в минулому році отримала найбільшу кількість премій серед інших видань, в цьому році удостоєна лише однієї - в області "Новинної фотографії".

Інша впливова газета - The Wall Street Journal - отримала премію в категорії "Редакційний коментар".

У цьому році організатори прийняли рішення не присуджувати нагороди в категорії "Сенсаційних новин".

Найпочесніша в Сполучених Штатах нагорода за журналістську працю заснована відомим газетним магнатом Джозефом Пулітцером, що помер у 1911 році. Згідно із заповітом, був заснований фонд його імені на залишені ним 2 млн доларів.

З 1917 року премія присуджується щорічно по двох десятках категорій у галузі журналістики, літератури, музики і театру. Грошовий приз становить 10 тисяч доларів. Винятком є ​​нагорода "За служіння суспільству", яка не має грошового еквівалента.

Читайте також:

Біографія Усами бен Ладена потрапила у фіналісти Пулітцерівської премії

Американський журналіст втік з полону талібів

Інтернет-видання вперше стало лауреатом Пулітцерівської премії

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: