У США вважають, що Росія не зможе сама добудувати "Північний потік -2". У Москві не забарились із відповіддю

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

У РФ радять не поспішати із висновками.

Міністр енергетики США Ден Бруйетт висловив упевненість, що самостійно Росія не зможе завершити будівництво газопроводу "Північний потік-2" в Балтійському морі, яке було призупинено через американські санкції. І надалі Вашингтон також буде продовжувати протистояти проєкту.

Про це пише Bloomberg

Зокрема, відповідаючи на питання про спроби РФ обійти санкції США щодо трубопроводу, аби завершити його самостійно, Ден Бруйетт наголосив: "Вони не зможуть".

"Їм загрожує дуже тривала затримка, бо у Росії немає відповідних технологій ... Якщо вони розроблять її, ми подивимося, що ми зможемо зробити", - заявив Міністр енергетики Сполучених Штатів Америки.

І додав, що "це не так просто, як Росія собі думає". Оскільки прокласти газопровід на глибині понад 30 метрів та обійти санкції, це не теж, що "сказати, що ми майже закінчили ".

Своєю чергою, офіційний представник російського "Газпрому" Сергій Купріянов порадив міністру енергетики США Дену Бруйетту не поспішати з висновками. "Ніколи не говори ніколи", - наводить російське РБК слова Купріянова.

Як повідомлялося, швейцарська компанія Allseas заявила, що не відновить роботи з будівництва "Північного потоку-2". Трубоукладальна компанія покинула регіон роботи у Балтиці та перейшла працювати на інший проєкт.

Як повідомлялося, американський президент Дональд Трамп підписав оборонний бюджет на 2020 рік. Він передбачає санкції проти російського газопроводу і компаній, що займаються його будівництвом. 

Відео "Північний потік-2" буде добудований, бо це економічний проєкт – Ангела Меркель

З такою заявою виступила канцлерка Німеччини Ангела Меркель після перемов із Путіним. Вона нині у Москві. Переговори тривали за зачиненими дверима. Говорили про ситуацію на Близькому Сході та імплементацію мінських угод, а також про скандальний газопровід.  

"Північний потік-2" буде добудований, бо це економічний проєкт – Ангела Меркель

Залиште свій коментар

Вибір редакції