Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США вже шоста людина загинула від загадкової хвороби легень, спричиненої вейпінгом

Що вбиває курців електронних сигарет, все ще невідомо.

В американському штаті Канзас підтвердили першу для місцевості смерть від серйозного захворювання легенів, пов’язаного з вейпінгом. Для США загалом це вже щонайменше шоста смерть.

Про це повідомляє Science Alert із посиланням на представників охорони здоров'я штату.

Так, мешканцю Канзасу було понад 50 років, і в нього були серйозні проблеми зі здоров’ям. Його госпіталізовали з симптомами, що швидко ускладнювалися.

Наразі національне розслідування не виявило якихось конкретних спільних для всіх випадків продуктів для вейпінгу або електронних сигарет. Водночас відомо, що багато з пацієнтів, які страждають від хвилі нової хвороби – їх поки що близько 450 – використовували для вейпінгу чи електронних сигарет рідини з каннабіноїдними продуктами, на кшталт ТГК, активного інгредієнту марихуани.

Також відомо, що смерть в Канзасі – четверта пов'язана з вейпінгом смерть серед людей середнього та похилого віку.

Нагадаємо, 23 серпня 2019 року, у Іллінойсі було зафіксовану першу смерть, спричинену вейпінгом. Людина, ім'я якої не повідомляється, тривалий час користувалася електронними сигаретами, та зрештою загинула від спричиненого ними серйозного респіраторного захворювання.

Однак цей пацієнт став далеко не єдиною жертвою вейпінгу. У США – країні, де попит на електронні сигарети є найбільшим – відомо вже про сотні вейперів, яких госпіталізували з симптомами серйозного ураження легень.

Що відбувається та чи справді використання електронних сигарет є таким небезпечним для здоров'я – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Відео В Україні більше двох років не можуть заборонити продаж вейпів підліткам

Кожен п’ятий український підліток сьогодні смалить електрону сигарету. Це офіційні дані Всесвітньої організації здоров’я. Вейп, який придумали у Китаї у 2004 році для благих цілей, виявився не таким вже і рятівним. Дивний пристрій з приємним смаком відразу зацікавив молодь в усьому світі. Але якщо весь цивілізований світ усвідомив проблему і почав щось робити із цим, то в Україні підліткам легко продають і самі пристрої, і рідини для них.

В Україні більше двох років не можуть заборонити продаж вейпів підліткам

Залиште свій коментар

Вибір редакції