У США юридичний коміттет Сенату продовжить розслідування звільнення глави ФБР

Американський народ заслуговує знати повністю всі спроби втручання у демократичні процеси - переконані в комітеті.

Очільник юридичного комітету Сенату США республіканець Чак Гресслі заявив, що має намір дослідити будь-які дії, які могли вплинути на розслідування ФБР, у тому числі встановити всі факти, що призвели до звільнення Джеймса Комі з поста директора ФБР.

Про це пише Укрінформ.

"Американський народ заслуговує знати повністю всі спроби втручання як у наші демократичні процеси, так і в неупереджене правосуддя. Юридичний комітет зобов'язаний повністю розслідувати всі можливі партійні втручання в слідчі дії правоохоронних органів", - зауважив Гресслі.

Він заявив, що повне розслідування фактів, обставин і підстав звільнення Комі дасть буде зроблене на спільній двопартійної основі. "Оцінюючи обставини звільнення містера Комі, Комітет неодмінно потребує повного вивчення всіх цих питань", - наголосив сенатор.

Він підкреслив, що комітет має намір заслухати свідків по цій справі, особливо тих, кого екс-директор ФБР назвав під час слухань 8 червня в еомітеті з питань розвідки американського Сенату.

"З огляду на резонансний характер цих запитів, свідки можуть не виявити бажання добровільно брати участь у слуханнях. Проте, вони мають бути опитані", - резюмував Гресслі.

Нагадаємо, Трамп вперше прокоментував заяви звільненого ним директора ФБР Джеймса Комі, які той зробив напередодні в Сенаті в рамках розслідування про втручання Росії в американські вибори. Президент у п'ятницю, 9 червня, опублікував одне повідомлення в Twitter, в якому звинуватив колишнього голову Бюро у брехні і витоках. 

За повідомленням авторитетного американського видання Washington Post, адвокати Трампа рекомендували йому утриматися від коментарів з приводу заяв екс-директора ФБР.

Фотогалерея Клятви, сотні фотографів та емоції. Як екс-глава ФБР перед Сенатом звітував (15 фото)

ВідеоПолітична спека у США: після слухань Комі американці роблять ставки на імпічмент Трампа

 

Залиште свій коментар