Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США з президентських виборів "з глибоким смутком" знялася сенаторка-демократка

Це вже друга відмова кандидатів у Демпартії від участі виборах за останні дні.

Представниця Демократичної партії в Сенаті США Камала Гарріс знімає свою кандидатуру з президентських перегонів. Про таке рішення вона сповістила через твітер.

"Для моїх прибічників із глибоким смутком – але також і з глибокою вдячністю – я сьогодні призупиняю свою кампанію", - повідомила сенаторка. Вона додала, що відмова від продовження боротьби за номінування в кандидати від демократів на виборах-2020 не є завершенням її політичної кар’єри. "Я хочу бути відвертою з вами: я продовжуватиму боротися щодня за те, заради чого була організована ця кампанія. Справедливість для людей. Усіх людей", - наголосила вона.

Як повідомлялося, 1 грудня зняв свою кандидатуру інший представник Демократичної партії Джо Сестак. Причинами він назвав відсутність належного рівня підтримки його ініціативи на рівні преси і суспільства. Наразі фаворитом на висування в кандидати від демократів залишається колишній віцепрезидент Джо Байден.

Відео Україна не втручалась у вибори США: як минули останні відкриті свідчення щодо імпічменту Трампа

Останніми надали слово співробітнику американського посольства в Україні Девіду Холмсу і колишній високопосадовій радниці Ради нацбезпеки США Фіоні Хілл. Обоє намагались довести, що за чутками, що начебто Україна втручалася в американські вибори, стоїть інспірована росіянами брехня, яку активно поширювали російські спецслужби.  

Україна не втручалась у вибори США: як минули останні відкриті свідчення щодо імпічменту Трампа

Залиште свій коментар

Вибір редакції