За 30 скачаних пісень студент заплатить штраф у 675 тисяч дол.

Компанії звукозапису можуть розраховувати на компенсацію за порушення авторських прав у розмірі від 750 доларів до 30 тисяч доларів.

Суд присяжних в американському штаті Массачусетс зобов'язав студента виплатити 675 тисяч доларів кільком звукозаписним компаніям за незаконне скачування з Інтернету та розповсюдження 30 музичних композицій.

Повідомляється, що на суді присяжним необхідно було тільки постановити, яку саме суму повинен виплатити студент Бостонського університету Джоел Тененбаум чотирьом компаніям.

Згідно з федеральним законом, компанії звукозапису можуть розраховувати на компенсацію за порушення авторських прав у розмірі від 750 доларів до 30 тисяч доларів. Однак, якщо суд визнає, що порушення було скоєно цілеспрямовано, штраф може скласти до 150 тисяч доларів. Таким чином, Тененбаум міг втратити 4,5 млн доларів.

Засуджений зізнався, що задоволений вердиктом, оскільки відбувся порівняно невеликим покаранням.

Адвокат Тененбаума заявив, що вважає вирок несправедливим і буде домагатися перегляду. На суді захисник сказав про свого підопічного: "Він всього лише дитина, яка робить те ж, що й інші діти, любить технології і любить музику".

Повідомляється, що це другий випадок в США, коли суд визнає фізичну особу винною в порушенні авторських прав шляхом скачування музики з Інтернету.

У першому випадку, який розглядався минулого місяця, суд присяжних у місті Мінеаполіс (штат Міннесота) зобов'язав жінку виплатити 2 млн доларів у вигляді компенсацій компаніям звукозапису.

Читайте також:

Мати-одиначка повинна заплатити 2 мільйони доларів за скачані з Інтернету пісні

В Іраку відкрився перший інтернет-магазин

Google перекриє китайцям доступ до порнографії

Хакери зламали новий iPhone OS 3.0

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: