У США заарештували автора "Посібника для педофілів"

Американська поліція затримала 47-річного чоловіка, який виклав в Інтернет свою книгу "Путівник педофіла до любові та утіх".

Посібника для педофілів. Фото www.cfnews13.com
Посібника для педофілів. Фото www.cfnews13.com
В Америці у штаті Колорадо затримали письменника-педофіла, який поширював через Інтернет свій посібник для ґвалтівників дітей.

47-річний Філіп Рей Грівс-другий написав книгу, що має назву "Путівник педофіла до любові і утіх: Кодекс правил любителя дітей" (The Pedophile's Guide to Love and Pleasure: a Child-lover's Code of Conduct). У ній автор розповідає читачам про те, як спокусити дитину найбільш вірним і безпечним способом, а також описує подібні ситуації, причому з точки зору жертви.

Наприкінці жовтня зловмисник виставив книгу на продаж в популярному інтернет-магазині Amazon, проте вже в листопаді відвідувачі порталу звернули увагу на дивний зміст новинки. У результаті обурені американці, які мають дітей, погрожували навіть оголосити бойкот Інтернет-ресурсу. Скандал призвів до того, що книгу видалили з віртуальних прилавків, а поліція почала розслідування.

Спочатку у поліцейських Пуебло не знайшлося доказів, що сам автор цієї книги є педофілом. Тоді до розслідування підключилася поліція штату Флорида. Тамтешні правоохоронці проявили кмітливість і знайшли в законодавстві статтю для затримання Грівса за допомогою невеликої "комбінації". Як пояснив шериф Греді Джадд, в кримінальному кодексі Флориди чітко прописано, що вважається непристойними матеріалами. Зокрема, в цьому штаті заборонено описувати в літературі любовні сцени за участю дітей.

Поліцейські зв'язалися з письменником Грівс і під виглядом покупців замовили у нього один примірник його книги за 50 доларів. Коли підписане автором творіння було доставлено в округ Полк, в охоронців закону з'явилися підстави для арешту Грівса, оскільки він поширював непристойні матеріали.

Сам Філіп Рей Грівс-другий, який раніше працював помічником медбрата, заперечує свій зв'язок з педофілами і підкреслює, що ніколи не вступав в інтимну близькість з неповнолітніми. У той же час у бесідах з журналістами Грівс заступався за педофілів, про яких, на його думку, у суспільства склалося несправедлива думка.

За словами Грівса, він не хотів заподіяти дітям біль написанням книги. Швидше навпаки, він хоче навчити педофілів правильно спілкуватися з дітьми, з урахуванням вікових та психологічних особливостей. Грівс вважає, що не варто всіх дорослих, які зав'язують любовні стосунки з дітьми, вважати ґвалтівниками. На доказ своєї "теорії" він згадав гучну в свій час справу вчительки з Вашингтона Мері Кей Летурно, яка завела роман з 12-річним учнем, коли їй було вже 34. У результаті жінка відсиділа 7 років у в'язниці, а потім знову повернулася до свого вже дорослого коханого. До того часу вчителька-педофіл народила своєму обранцеві двох дочок.

Втім, мало хто в суспільстві поділяє точку зору Грівса. За той короткий час, поки його книга продавалася в Мережі, під нею залишили свої коментарі більше трьох тисяч користувачів. В основному це гнівні репліки.

Грівс також зазначив, що за весь час йому вдалося продати лише один примірник свого "путівника". У такому випадку поліцейські стали єдиними читачами курйозної брошури.

На даний момент департамент шерифа Греді Джадда домагається якнайшвидшої екстрадиції Грівса з Пуебла.

Нагадаємо, в Україні, починаючи з грудня, будуть саджати за ґрати за педофілію в Інтернеті.

Читайте також:

Вихователь дитячих ясел зґвалтував 50 малюків перед камерою

В Україні відтепер за педофілію в Інтернеті саджатимуть за ґрати

Інтернет перевірять на ксенофобію

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: