У США заарештували двох 14-річних дівчат за плани вбити дев'ятьох людей

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Розкрити ці плани допомогла вчителька.

В американському штаті Флорида поліція заарештувала двох 14-річних дівчат після того, як вчителька виявила їхні плани вбити дев'ятьох людей.

Про це повідомляє CNN.

Шкільна рада округу Хайлендс розповсюдила заяву, в якій повідомила, що дві учениці середньої школи містечка Ейвон Парк були взяті під варту за "ймовірні плани завдати шкоди іншим у кампусі", але відмовилася повідомити додаткові деталі, посилаючись на поточне розслідування.

В офісі шерифа округу Хайлендс повідомили, що вчителька побачила, як дві дівчини "істерично" шукали папку в її класі. Дівчата були стурбовані тим, що вони можуть бути арештовані, сказала вчителька поліції. Одна із зловмисниць сказала: "Я просто скажу їм, що це витівка, якщо вони подзвонять мені або знайдуть її".

Вчителька знайшла папку і лист всередині, в якому згадувалася "зброя". Лист складався з восьми аркушів паперу, на яких були розписані плани щодо отримання зброї, вбивства дев'яти осіб та позбавлення від їхніх тіл.

Кожна дівчина стикається з дев'ятьма пунктами обвинувачення у змові з метою вбивства і трьома пунктами - у змові для вчинення викрадення, повідомляється в офісі шерифа.

Нагадаємо, 18-річна старшокласниця Сол Паїс зі штату Флорида своїми погрозами змусила закрити 19 шкіл у штаті Колорадо. Сол Паїс поставила на вуха цілий штат напередодні 20-х роковин трагедії у школі "Колумбайн", де двоє підлітків розстріляли 13 людей і наклали на себе руки. Дівчина була однією з прихильниць тих підлітків і напередодні річниці трагедії надіслала погрози школам у Колорадо. Пізніше її знайшли застреленою у таборі біля гори Еванс.

Залиште свій коментар

Вибір редакції