У США заарештували ще одного російського шпигуна

ФБР заарештувала ще одного росіянина, підозрюваного у шпигунстві на користь Росії. Кількість російських агентів збільшилася до 12 людей.

У США за звинуваченням у шпигунстві на користь Росії заарештовано ще одну людину.

Затриманий - 23-річний громадянин Росії, чиє ім'я не називається. Вперше американські спецслужби зацікавилися ним восени 2009 року.

Таким чином, загальна кількість заарештованих "російських шпигунів" досягла 12 осіб. Один із затриманих раніше був відпущений під заставу, ще 10 були депортовані до Відня, де їх 9 липня обміняли на чотирьох громадян Росії, раніше засуджених за шпигунську діяльність. В даний час "шпигуни" перебувають у Москві.

Американські власті затримали 11 осіб за звинуваченням в роботі на російські спецслужби 10 червня. Десятьом з них - Анні Чапман, Михайлу Семенко, Майклу Зоттолі (Михайло Куцик), Патрісії Міллз (Наталія Переверзєва), Вікі Пелаес, Хуану Ласаро (Михайло Васенко), Річарду та Сінтії Мерфі (Володимир та Лідія Гурієва), Дональду Хітфілду (Андрій Безруков ) і Трейсі Фоулі (Олена Вавілова) - були пред'явлені звинувачення в шпигунстві та відмиванні грошей.

Нагадаємо, десять так званих "російських шпигунів" були арештовані в США в кінці червня 2010 року.

ФБР вистежували їх понад десять років. За версією американської влади, всі вони виконували різні завдання для російської розвідки, зокрема, збирали інформацію про розробки в галузі озброєння, а також встановлювали контакти з впливовими особами.

8 липня всі 10 затриманих у США фігурантів справи визнали себе винними в нелегальному співробітництві з іноземним урядом, після чого суд зняв з них звинувачення в легалізації незаконних доходів і розпорядився депортувати їх з США.

Наступного дня в аеропорту Відня "російських шпигунів" обміняли на Ігоря Сутягіна, Сергія Скрипаля, Олександра Запорізького і Геннадія Василенко - засуджених в РФ за шпигунство і помилуваних напередодні президентом Дмитром Мєдвєдєвим.

Читайте також:

Російських шпигунів помістили в карантин і проводять "розбір польотів"

"Російські шпигуни" не передавали Росії секретну інформацію

Дзвінок "російської шпигунки" Чепман батькові зірвав операцію американських спецслужб

Дітей "російських шпигунів" відправили до батьків

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: