У США заборонили брати до літака пожежонебезпечні моделі MacBook Pro

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Apple відкликав частину моделей.

Федеральне авіаційне управління США заборонило перевозити деякі моделі ноутбуків MacBook Pro після того, як в Apple заявили про небезпеку загоряння батарей в пристроях.

Про це повідомляє газета The Hill.

Йдеться про 15-дюймові MacBook Pro, продані в період від вересня 2015 року до лютого 2017 року. У червні їхній виробник Apple заявила про відкликання моделей, бо батарея в них може перегріватися і становити ризик для пожежної безпеки.

Авіаційне управління нагадало авіакомпаніям про необхідність дотримуватись правил безпеки, за якими на літаках не має перевозитись техніка з відкликаними батареями.

Раніше аналогічні попередженням лунали від Агентства з авіаційної безпеки Європейського союзу.

Як зазначається, ноутбук Apple – не перший продукт, який заборонений у польотах. Телефони Samsung Galaxy Note 7 були заборонені авіакомпаніями 2016 року після декількох інцидентів з вибухом батарей просто в кишенях людей.

ВідеоСемеро власників IPhone подали позов до суду на компанію Apple за втручання в роботу їхніх телефонів

Компанія Apple спеціально гальмувала роботу гаджетів. Щоб продовжити життя батарейкам, які вимикаються, наприклад, од переохолодження. Цей обман тепер може вилитися Apple у великі збитки. Адже, коли ситуація набула розголосу, охочих піти у суд побільшає.

Семеро власників IPhone подали позов до суду на компанію Apple за втручання в роботу їхніх телефонів

Залиште свій коментар

Вибір редакції