Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США зафіксували другий випадок захворювання на коронавірус від невідомого носія

Пацієнт не подорожував до країн, де спалахнула інфекція коронавірусу, та не контактував із хворими.

В американському штаті Каліфорнія зафіксували другий випадок зараження на коронавірус Covid-19, коли медики не можуть визначити джерело інфекції.

Це свідчить про поширення вірусу на території штату, повідомляє The Washington Post.

65-річний мешканець округу Санта-Клара не спілкувався з людьми, яким раніше діагностували коронавірус, та не відвідував країни, де спостерігають спалах інфекції. 

Перший подібний випадок у Каліфорнії виявили в середу, у мешканки іншого округу - Солано.

"Це означає, що вірус поширюється серед щонайменше двох окремих груп населення", - цитують представників охорони здоров'я журналісти. 

Загалом у США на коронавірус захворіли 63 людини.

Тим часом ВООЗ підвищила оцінку ризиків через новий коронавірус до "дуже високої".

Нагадаємо, спалах вірусу розпочався з ринку морепродуктів та тварин у китайському місті Ухань. Він викликає симптоми, схожі на застуду, але швидко вражає легені й інші органи. Патоген належить до великої родини коронавірусів. Хвороба поширилася вже на десятки країн.Четверо українців підхопили вірус на круїзному лайнері.

Всесвітня організація охорони здоров'я дала офіційну назву новому вбивчому коронавірусу з Китаю - COVID-19. У самому Китаї його раніше назвали NCP (Novel Coronavirus Pneumonia), що означає - пневмонія, яка викликається новим типом коронавіруса.

Перша вакцина від цього типу коронавірусу з'явиться не раніше, ніж через півтора року.

Схоже, джерелом спалаху коронавірусу є якась тварина. Водночас відомо, що вірус може передаватися і від людини людині повітряно-крапельним шляхом. Є підозри, що недуга може передаватися навіть в інкубаційний період, коли носій хвороби не підозрює, що інфікований.

Всесвітня організація охорони здоров'я за підсумками екстреної наради оголосила спалах коронавірусу надзвичайною ситуацією міжнародного значення. Це стало опосередкованим визнанням того, що стримати поширення хвороби не вдається і вона з локальної проблеми набуває глобального масштабу. 

Базові рекомендації для уникнення зараження коронавірусом:

  • уникати контактів з тваринами;
  • не їсти сире або погано оброблене м'ясо;
  • уникати контактів з людьми, у яких є ознаки захворювання;
  • регулярно та ретельно мити руки.

Детальніше про те, що відомо про загадкову недугу, як вона виникла та чому викликає занепокоєння у медиків – читайте у матеріалі ТСН.ua.

Плейлист 236 відео Смертоносний коронавірус з Китаю

Світом шириться новий вірус з Китаю. Інфіковано понад 500 осіб.

Смертоносний коронавірус з Китаю

Залиште свій коментар

Вибір редакції