У США зафіксували найбільший за останні сім років дефіцит бюджету

Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин

Показник перевищив трильйон доларів.

За 11 місяців бюджетного року (від жовтня 2018-го до серпня 2019-го) у США дефіцит бюджету перевищив 1 трлн доларів. Це на 19% більше, ніж за той же період попереднього року. Востаннє борг держбюджету перевищував трильйон доларів на цей час 2012 року.

Про це повідомило Міністерство фінансів США, передає "Голос Америки".

Урядові видатки зросли на 7% - до 4,1 трлн доларів. Податкові надходження зросли повільніше - на 3% - до 3,1 трлн доларів, зокрема через проведені адміністрацією президента Дональда Трампа скорочення оподаткування.

Завдяки високому економічному зростанню, дефіцит як частка ВВП знизився від 9% у 2009 році до теперішніх 4,5%.

Дефіцит бюджету в основому фінансується залученням боргових коштів. Очікується, що США позичать більше трильйона доларів цього року. Під час передвиборчої кампанії Трамп заявляв про свої наміри позбавити США іноземного боргу протягом восьми років, провівши нові переговори з торгівлі і забезпечивши високе зростання. Все ж, держборг США за часи його президентства зріс на 13% - від 19 трлн до 22,5 трлн доларів.

Нагадаємо, США планують збільшити безпекову допомогу Україні наступного року.

Відео У Конгресі США почали слідство проти Дональда Трампа і його адвоката

Одразу три комітети Конгресу США розпочали слідство в зв'язку з інформацією, що Дональд Трамп та його юрист Руді Джуліані тиснуть на українську владу, аби та допомогла Трампу в його президентській кампанії.  

У Конгресі США почали слідство проти Дональда Трампа і його адвоката

 

Залиште свій коментар

Вибір редакції