Останні

Більше новин

Популярні

Більше новин

Коментують

Більше новин
У США зафільмували ведмедя, який задрімав на раковині готельного номеру

Йому вкололи снодійне, а потім віднесли до лісу.

В американському штаті Монтана, США, до одного з готельних номерів пробрався ведмідь. Клишоногого гостя виявили у ванній кімнаті на раковині, де він мирно спав.

Про це йдеться в ранковому сюжеті ТСН.

Відомо, що до готельного номеру ведмідь потрапив через вікно, яке ймовірно, залишили відчиненим пожильці. Аби пробратися всередину, клишоногий витратив усі сили, а тому вирішив трохи перепочити. Але замість ліжка обрав собі раковину.

Допоки він спав працівники готелю та відпочивальники влаштували йому фотосесію. Проте зрештою все ж викликали рятувальні служби.

Спеціалісти, які прийшли за ведмежам, задля безпеки не будили його, а навпаки вкололи йому снодійне. У результаті звіра приспали транквілізатором і таким чином змогли безпечно винести з готелю. Потім ведмежа відпустили до лісу, подалі від селищ.

До слова, такі випадки трапляються досить часто у цьому американському штаті. В осінні місяці ведмеді особливо активні в пошуках їжі. Зокрема, раніше повідомлялося, що у місті Батлер-Крік в американському штаті Монтана до будинку пробрався чорний ведмідь та заснув у шафі. Правоохоронці, яких викликали на місце події, розповіли, що великий ссавець просто позіхнув, коли офіцери постукали у вікно, аби розбудити його.

Відео У США ведмідь через вікно заліз до готельного номеру й задрімав у раковині

В американському штаті Монтана ведмідь вирішив влаштувати собі розкішний відпочинок, через вікно заліз до готельного номеру й задрімав. От тільки замість ліжка обрав собі раковину. Допоки він спав, працівники готелю та відпочивальники влаштували справжнє фотополювання. А згодом викликали рятувальні служби.  

У США ведмідь через вікно заліз до готельного номеру й задрімав у раковині

Залиште свій коментар

Вибір редакції