У США заговорили про високу ймовірність "смертоносної й швидкої" війни з Росією

Військові наголосили, що країна агресивно діє в воєнізованій конкуренції.

Будь-яка майбутня війна з Росією або Китаєм буде "надзвичайно смертоносною і швидкою", а також спричинить насильство в масштабах, які не спостерігалися протягом 60 років. Про це попередив американський генерал-майор Вільям Гікс на семінарі в Пентагоні, повідомляє The Independent.

Він пояснив, що штучний інтелект і автоматизовані системи озброєння прискорять будь-які майбутні конфлікти.

"Швидкість, з якою машини зможуть приймати рішення в далекому майбутньому, швидше за все, кине виклик нашій здатності справлятися із завданнями і  вимагатиме нових відносин між людиною і машиною".

Він попередив, що технологічні досягнення, зроблені Росією і Китаєм в останні роки, змусили Білий дім підготуватися до "насильства в масштабі, яке армія США не бачила з часів Кореї".

США стикаються з екзистенційною загрозою з боку сучасних держав, "які діють агресивно в воєнізованій конкуренції", - заявив своєю чергою генерал-лейтенант Джозеф Андерсон.

"На кого це схоже? На Росію?"- запитав він.

Така війна "практично гарантована", - сказав начальник штабу сухопутних військ генерал Марк Міллей на тому ж заході у Пентагоні.

Раніше Міністерство оборони Росії заявило, що системи протиракетної оборони почнуть збивати американські ракети в Сирії. В оборонному відомстві пояснили, що у систем ППО С-300 "не буде часу з'ясовувати приналежність ракет".

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: