У США закон про медреформу відправлять на нове голосування

Документ повинен відправитися на коригування, після чого він повинен пройти нове затвердження, потім його повинен буде ще раз підписати Обама.

Через процедурні порушення вже прийнятий днями закон про реформу американської системи охорони здоров'я повинен бути повернений до Конгресу США для нового голосування. Про це в середу, 24 березня, заявив Джим Менлі, представник сенатора від Демократичної партії Гаррі Рейда.

"Вони [республіканці] знайшли два відносно дрібних порушення в процедурі сенатського голосування, і це означає, що ми повинні відправити закон назад до Палати представників", - сказав він.

Тепер документ повинен відправитися на коригування, після чого він повинен пройти нове затвердження, потім його повинен буде ще раз підписати президент країни Барак Обама.

Виявлені порушення стосуються пунктів, у яких йде мова про студентські позики. Менлі висловив впевненість що процедура не викличе особливих складнощів.

Реформа, яка стала пріоритетом внутрішньої політики адміністрації Обами, повинна з часом забезпечити медичним страхуванням 32 мільйони американців, які до цього часу не мають доступу до цієї послуги.

За прийняття цього закону 21 березня проголосували 219 конгресменів, при необхідному для його проходження мінімумі в 216 голосів, ніхто з республіканців не підтримав його.

Одночасно з цим голосуванням було затверджено низку поправок і весь пакет документів був направлений у сенат для звірення закону з американським державним бюджетом.

У ході цієї експертизи 24 березня сенатори-республіканці внесли ще 30 змін, більшість яких, втім, були відкинуті демократами в ході додаткового голосування, і лише дві таких поправки були підтримані, що і стало причиною повернення закону на повторне голосування.

Обама підписав закон про медреформу відразу ж після схвалення його Палатою представників минулої неділі, оскільки для цього йому не було потрібно чекати результатів бюджетного обговорення в сенаті.

Новина про повернення документа на нове голосування стало поразкою демократів, які намагалися не допустити такого повороту подій.

Критики реформи заявляли, що лікування десятків мільйонів нових пацієнтів неминуче збільшить дефіцит держбюджету, або приведе до значного підвищення податків.

Читайте також:

Обама дав старт історичній реформі охорони здоров'я

Ожиріння американців коштує уряду США 147 млрд доларів на рік

Обама: величезний дефіцит бюджету США загрожує економіці

Під час суперечки про медичну реформу американцю відкусили палець

Залиште свій коментар

Аватар
Залиште свій коментар

Коментарі до посту

Останні Перші Популярні Разом коментарів: